Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

obiekty na wynajem

Dostępne w tej kategorii obiekty na wynajem to między innymi hale magazynowe, produkcyjne, hangary i inne budynki, które mogą być wykorzystane w różny sposób. Zlokalizowane zazwyczaj na obrzeżach Szczecina i dobrze skomunikowane z resztą miasta, dzięki czemu dojazd do nich nie stanowi żadnego problemu. Nieruchomości te spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa, zachowane są w dobrym stanie i posiadają odpowiednie zaplecze do prowadzenia różnego typu działalności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do umówienia się na oglądanie hali.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 50 000 zł
powierzchnia:
3000 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia nowoczesna hala klasy A położona w Dąbiu. Na powierzchnię 3000 m2 składa się 2600 m2 powierzchni magazynowo produkcyjnej i 400 m2 powierzchni biurowo socjalnej. Hala budowana w konstrukcji stalowej wypełniona płytą warstwową poliuretanową , w hali jeden rząd słupów . Wymiary przyziemia 52m/54m . Wysokość w kalenicy 9,5 m wysokość użytkowa ok 7 m , posadzka przemysłowa o udźwigu 5T/m2 . W hali siedem bram dla dostaw trzy bramy z poziomu 0 o wymiarach 4m szerokość , 5 m wysokość i cztery bramy z rampami samopoziomującymi o wymiarach 2,50 m szerokość , 3 m wysokość . Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny z zasobnikiem , w hali zainstalowane nagrzewnice . Dostępny prąd 400 kw z możliwością zwiększenia - własna trafostacja . Rozprowadzona sieć teleinformatyczna. Biura ogrzewane tradycyjnie - kaloryfery Powierzchnia biurowo socjalna 400 m2 w dwóch poziomach ( 2 x 200 m2 ) wykończona w najwyższym standardzie - siedem pokoi biurowych , sala konferencyjna , kuchnia ze stołówką , szatnia , toalety , łazienki . Do biur osobne eleganckie wejście . Hala położona na terenie 6600 m2 , teren ogrodzony , utwardzony polbrukiem , oświetlony . Bezkolizyjny zjazd z drogi głównej . Hala idealna na magazynowanie i produkcję ( wcześniej w hali funkcjonowała produkcja metalu ) . Cena wynajmu obiektu 50 000 zł netto dodatkowe opłaty to media wg zużycia . Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 54 000 zł
powierzchnia:
3000 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia nowoczesna hala o powierzchni całkowitej 3000 m2 z czego 2600 m2 to powierzchnia hali a 400 m2 to powierzchnia biurowo socjalna. Hala budowana w 2012 roku wg najnowszych technologii. Hala w konstrukcji stalowej, wypełnienie płyty ścienne docieplone. W hali słupy o rozstawie 2 x 26 m2. Wysokość hali w najwyższym punkcie 9 m, wysokość użytkowa 6,5 m. Obecnie brak jest rampy rozładunkowej ale jest możliwość montażu. Trzy bramy wjazdowe o wymiarach: dwie bramy 3m/3m, 1 brama 4 m wysokość/3 m szerokość. Posadzka niepylna - beton szlifowany, udźwig posadzki 5 T/ m2. Ogrzewanie gazowe - nagrzewnice. Powierzchnia biurowo socjalna: - Parter - łazienka z kabiną prysznicową i wc , duże pomieszczenie biurowe, szatnia na ok 40 osób z wejściem do dużej łazienki z kabinami prysznicowymi i wc, mniejsza szatnie również z wejściem do łazienki z kabiną prysznicową i wc, dwie klatki schodowe na pierwsze piętro. - Pierwsze piętro: dwie toalety damska i męska, pomieszczenie socjalne kuchnia z jadalnią, trzy pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, duża jadalnia na ok 40 osób z zapleczem kuchennym. Biura wykończone w wysokim standardzie - na podłogach gres polerowany, ściany malowane, bardzo dobre doświetlenie - liczne okna, rozprowadzona instalacja teleinformatyczna. Zaplecze socjalne wyposażone. Ogrzewanie gazowe - kaloryfery. Do biur dwa eleganckie wejścia od frontu hali. Hala położona na terenie przemysłowym wśród innych tego typu obiektów. Działka 6500 m2 w całości utwardzona kostką brukową i w całości ogrodzona. Liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych, wygodny plac manewrowy dla samochodów TIR. Parking zabezpieczony bramą rozsuwaną automatycznie. Teren monitorowany. Wygodny zjazd z drogi głównej. Hala położona ok 200 m od wyjazdu na autostradę. Aktualnie hala pełni funkcję produkcyjną, ale idealnie nadaje się na centrum logistyczno rozładunkowe, magazyny wysokiego składowania. Cena najmu 54.000 zł netto, dodatkowe opłaty to media wg zużycia. Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 170 000 zł
powierzchnia:
10000 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia hala 10000m2, w Szczecinie na Prawobrzeżu. Bardzo dobra lokalizacja z dogodnym wjazdem oraz wyjazdem, jak również z dużym placem manewrowym dla Tirów. Hala Żelbetowa ocieplona dodatkowo 10 cm styropianem. Posadzki zatarte na gładko, nie pylne. Zastosowano odwodnienia liniowe. Całkowita wysokość hali to 8m, do nawy 7,5m. Bramy wjazdowe 4,4m x 4,6m sterowane automatycznie. Hala ma doprowadzone wszystkie media (własna stacja trafo umożliwia doprowadzenie energii elektrycznej o wymaganej charakterystyce). W cenie najmu, wynajmujący zapewnia obsługę przez własnych pracowników, własny sprzęt przeładunkowy (3 wózki widłowe, 2 paletowe, o wyciągu 4m), oświetlenie placu, czyszczenie hali i placu oraz całodobowy monitoring (własna ochrona). Przy hali znajduje się plac utwardzony - możliwość składowania kontenerów. Wynajmujący na życzenie najemcy może zapewnić przewóz własnymi środkami transportu (atrakcyjne ceny). W hali założone napromienniki grzewcze. W hali znajdują się eleganckie pomieszczenia biurowe i socjalne. Istnieje możliwość przystosowania hali na chłodnię, możliwość instalacji dodatkowego wyposażenia (np.: ścianki działowe, system przeciwpożarowy, ogrzewanie, klimatyzację itp.) i zabezpieczenie logistyczne w 100% ! Cena najmu 170 000 zł netto. - do negocjacji. Możliwość wynajmu mniejszych modułów od 1800 m2. Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 16 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia hala o powierzchni 1000 m2 położona na Prawobrzeżu Szczecina. Hala typowo magazynowa w konstrukcji częściowo żelbetowej, częściowo stalowej, ściany płyta warstwowa, w suficie świetlik na całą długość hali. Wysokość hali w najwyższym punkcie 6 m, wysokość użytkowa 4,20 m. Wymiary hali 50m/20m. Posadzka bezpyłowa o nośności ok 5 T. Dwie bramy wjazdowe, segmentowe, wymiary bram 4m/4m, dostępność z poziomu 0. Obecnie nie ma wydzielonych pomieszczeń socjalnych ani biurowych, natomiast istnieje możliwość ich wydzielenia, przyłącze wodno-kanalizacyjne dostępne ok 10 m od hali, dostępny prąd ok 60 Amper (ponad 200 KW), wentylacja mechaniczna. W hali piec na olej (aktualnie nie jest zamontowany). Teren wokół hali nieutwardzony, dojazd ok 300 m2 od głównej ulicy. Hala położona na terenie przemysłowym ok 600 m od wyjazdu na autostradę S3, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, bardzo dobre połączenie z centrum Szczecina. Cena najmu 15.000 zł netto hala plus 1 zł/m2 placu (ok 1000 zł netto). Wymagana kaucja - dwumiesięczny czynsz brutto - 39.360 zł. Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN PRAWOBRZEŻE, 27 540 zł
powierzchnia:
1836 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia powierzchnia produkcyjna w hali o łącznej powierzchni 6000 m2. Aktualnie dostępne są dwa moduły, moduły nie przylegają do siebie bezpośrednio. Moduł I - hala produkcyjna 1836 m2, część zabudowana - konstrukcja stalowa, rozstaw slupów zewnętrznych co 12 m, długość hali 54 m2, szerokość 34 m (nie ma słupów wewnątrz hali). Hala podzielona wewnątrz lekką konstrukcją, wydzielona powierzchnia ogrzewana oraz biurowa (możliwość łatwego demontażu i przywrócenia jednej powierzchni). Wysokość hali w najwyższym punkcie 15 m, wysokość użytkowa ok. 12 m. Posadzka przemysłowa polbruk i beton. W hali 2 bramy dla dostaw o wymiarach wysokość 4,20m szerokość 3,5m, wjazd z poziomu 0. Rozprowadzana instalacja kamer przemysłowych na terenie i w hali. Dostępne media to energia elektryczna 400 KVA - własna trafostacja, instalacja wodno kanalizacyjna, ogrzewanie części hali - piec na olej opałowy. Moduł II - hala odkryta, zadaszona o powierzchni 1836 m2 długość hali 48 m szerokość 34 m. W obiekcie dostępna suwnica o udźwigu 12,5 T, szyno przewody przez całą długość hali, suwnica wymaga remontu. Obiekt położony na terenie 4,8 ha, teren ogrodzony, częściowo utwardzony. Dodatkowo bezpośrednio przy hali dostępny jest budynek biurowy o powierzchni ok 100 m2, w budynku część biurowa, zaplecze socjalne - 2 łazienki, kuchnia. Cena wynajmu modułu zabudowanego 15 zł / m2, modułu odkrytego 13 zł/m2, plac 5 zł/m2. Hala z bardzo dobrym dojazdem dla samochodów TIR , ok. 500 m od wyjazdu na autostradę S3 . Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 31 816 zł
powierzchnia:
1900 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o powierzchni 1903m2, w tym powierzchnia biurowa 82 m2. Obiekt zlokalizowany w nowoczesnym parku magazynowo-produkcyjnym w Dąbiu. Przestronny kompleks położony będzie na działce o powierzchni 14 ha przy dużym węźle komunikacyjnym z dostępem do autostrady A6 i drogi ekspresowej S3. W kompleksie funkcjonują trzy najwyższej jakości klasy A hale, przeznaczone pod logistykę, magazynowanie oraz produkcję. Obiekty wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne, które zapewniają możliwość wysokiego składowania. Hale wyposażone pod potrzeby każdego klienta. Zabezpieczenie p.pożarowe zgodne z przepisami polskiego prawa. Nośność posadzki bezpyłowej wynosi 6T/m2. Siatka słupów 11.4m x 11.85m. Ogrzewanie nadmuchowe gazowe i elektryczne. Rampy wjazdowe, regulowane z fartuchami ochronnymi. Dogodna infrastruktura, która zapewnia swobodę w manewrowaniu oraz parkowaniu samochodów ciężarowych typu TIR, duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych, portiernie, zaplecza socjalne dla obsługi technicznej obiektu. Park ogrodzony i całodobowo strzeżony. Magazyn 1821 m2 czynsz 3,65 euro/m2 miesięcznie . Biura 82 m2 czynsz 9 euro/m2 miesięcznie Opłata eksploatacyjna zaliczka 4,2 zł/ m2 powierzchni miesięcznie Opłaty za media wg zużycia. Kaucja = 3 miesięczne opłaty (czynsz+opłata eksploatacyjna+VAT). Polecam Ceny są negocjowane indywidualnie z klientem w zależności od wielkości wynajmowanej powierzchni i długości okresu najmu . Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj