Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki na sprzedaż w ŻELEWO

W ofercie biura nieruchomości Multi znajdują się działki na sprzedaż zlokalizowane w różnych częściach stolicy województwa zachodniopomorskiego. To bardzo atrakcyjne tereny usytuowane pośród jakże charakterystycznej dla tego regionu Polski zieleni. Swobodna możliwość wyboru powierzchni, cen, lokalizacji, a także pozostałych elementów, takich jak możliwości komunikacyjne z centrum miasta, doprowadzone media, sąsiedztwo i otoczenie. Zachęcamy do szczegółowego przyjrzenia się każdej propozycji zamieszczonej w tej kategorii.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻELEWO, 137 690 zł
powierzchnia:
1967 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferujemy do sprzedaży działkę nad Jeziorem Miedwie zlokalizowaną w cichej i spokojnej wsi Żelewo, blisko Szczecina (ok. 35minut jazdy samochodem z centrum). Wieś zabudowana starymi domami jak i wieloma nowymi nieruchomościami wykorzystywanymi zarówno na cele domków rekreacyjnych jak i domów całorocznych. Przedmiotowa działka znajduje się na końcu wsi w kompleksie 10 działek, teren w całości ogrodzony, równy, płaski, porośnięty trawami. Przedmiotowa działka z trzech stron obsadzona została drzewami. Przy działce znajduje się skrzynka energetyczna, wzdłuż granicy położona została sieć gazowa. Na ten moment brak sieci wodnej i kanalizacyjnej, choć w 2010r zostało wydane pozwolenie na budowę sieci m.in wod-kan. Na danym terenie istnieje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z zapisami z planu ustala się m.in. 1. przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; * minimalną wielkość działki budowlanej: 880 m2 (nie dotyczy działek wydzielanych i przeznaczonych pod lokalizację obiektów infrastruktury technicznej), * maksymalną powierzchnię zabudowy - 15 % powierzchni działki, ustalenie nie dotyczy działek pod obiekty infrastruktury technicznej, * minimalną powierzchnię biologicznie czynną - 70 % powierzchni działki, ustalenie nie dotyczy działek pod obiekty infrastruktury technicznej, * wysokość zabudowy liczona od poziomu terenu do kalenicy - do 10,0 m, do 2 kondygnacji, przy czym druga kondygnacja może być lokalizowana wyłącznie na poddaszu, * dach wysoki o kącie nachylenia nie mniejszym niż 35stopni i nie większym niż 40stopni Cena 70zł / 1mk, co daję łączną cenę 137690zł. POLECAMY i zapraszamy do oglądania. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻELEWO, 99 000 zł
powierzchnia:
1966 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przepięknie zlokalizowana działka budowlana w sąsiedztwie jeziora Miedwie. Nieruchomość gruntowa położona jest na terenach przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości podobne, niezabudowane działki gruntu, zabudowane domami mieszkalnymi bądz w dalszym sąsiedztwie nieruchomości w trakcie realizacji domów mieszkalnych. Dojazd do nieruchomości jest dogodny : drogą asfaltową, natomiast bezpośrednio do działki drogą gruntową nieutwardzoną. Duże nasłonecznienie działki. Niewątpliwą atrakcją nieruchomości jest dogodny dojazd do centrum Szczecina ( 30 minut jazdy samochodem ) oraz ilość terenów zielonych, spokojne i ciche miejsce dla przeznaczenia mieszkaniowego. Dzielnica ta od lat podlega intensywnym zmianom, powstają nowe osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne i infrastruktura drogowa. W najbliższej okolicy brak nieruchomości o funkcjach uciążliwych. Całkowite uzbrojenie w zasięgu. Decyzją ze stycznia 2010 r. został zatwierdzony projekt budowy i pozwolenie na budową sieci wodociągowej , kanalizacji sanitarnej, sieci gazowej i sieci prądu. Została podpisana umowa o przyłącze prądu ( częściowo opłacona ). Działka objęta obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Teren objęty symbolem MI - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Maksymalna powierzchnia zabudowy - 15 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy liczona od poziomu terenu do kalenicy - do 10 m, do 2 kondygnacji, przy czym druga kondygnacja może być lokalizowana wyłącznie na poddaszu. Dopuszcza się lokalizację zabudowy bliźniaczej. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj