Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki na sprzedaż w BĘDGOSZCZ

W ofercie biura nieruchomości Multi znajdują się działki na sprzedaż zlokalizowane w różnych częściach stolicy województwa zachodniopomorskiego. To bardzo atrakcyjne tereny usytuowane pośród jakże charakterystycznej dla tego regionu Polski zieleni. Swobodna możliwość wyboru powierzchni, cen, lokalizacji, a także pozostałych elementów, takich jak możliwości komunikacyjne z centrum miasta, doprowadzone media, sąsiedztwo i otoczenie. Zachęcamy do szczegółowego przyjrzenia się każdej propozycji zamieszczonej w tej kategorii.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BĘDGOSZCZ, 189 000 zł
powierzchnia:
5000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Polecam dużą 5000m2, zagospodarowaną i dobrze utrzymaną działkę w miejscowości Będgoszcz 20 km. od Szczecina, nad jeziorem. Oferta idealna dla osób chcących zamieszkać z dala od zgiełku miejskiego i w otoczeniu przyrody. W okolicy jest dużo lasów i miejsc do czynnego wypoczynku - dla pasjonatów wędkarstwa, wycieczek rowerowych i pieszych, ornitologów i grzybiarzy to świetne miejsce. W okolicznych gospodarstwach można zaopatrywać się w ekologiczną żywność. Gmina przyjazna mieszkańcom i inwestycjom. W pobliżu Ogród Dendrologiczny w Glinnej, opactwo Cystersów w Kołbaczu, stawy rybne oraz Jezioro Miedwie. Działka jest ogrodzona z bramą wjazdową z drogi wewnętrznej oraz z drugim wejściem/wyjściem bezpośrednio nad jezioro. Z uwagi na bardzo dobre nasłonecznienie właściciele zagospodarowali teren licznymi nasadzeniami. Uzbrojenie w wodę i prąd oraz szambo umożliwia całoroczne funkcjonowanie. Właściciele do użytku posiadają kontener mieszkalny (26m2) oraz garaż blaszany. Na tym terenie jest obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem terenu pod zabudowę letniskowo - mieszkaniową. W sąsiedztwie istnieje już zabudowa letniskowa oraz jednorodzinna całoroczna. Marzysz o domu nad jeziorem - przyjedź i zobacz, że warto. Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentacje. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BĘDGOSZCZ, 150 000 zł
powierzchnia:
1750 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka budowlano - rekreacyjna o pow. 1750 m2 z rozpoczętą budową całorocznego domu jednorodzinnego, położoną w miejscowości Będgoszcz, w odległości około 200 m od dużego jeziora połączonego kanałem żeglownym z jeziorem Miedwie, przy trasie Szczecin - Pyrzyce. Działka położona jest w odległości równej dokładnie 30 km od Bramy Królewskiej w Szczecinie - droga od głównej trasy do działki jest w całości utwardzona. Wykonane są fundamenty budynku, wyprowadzone są media i wylana jest płyta betonowa. Budowa domu jest zgodna z projektem budowlanym oraz aktualnym pozwoleniem na budowę. Powierzchnia budynku po obrysie zewnętrznym wynosi 120 m2. Wg projektu dom jest parterowy i obejmuje 4 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym, łazienkę, kotłownię, wiatrołap, korytarz) oraz garaż jednostanowiskowy. Wobec złagodzenia wymagań planu zagospodarowania przestrzennego możliwa jest dobudowa ścian kolankowych i wygospodarowanie pomieszczeń mieszkalnych na poddaszu. Na działce znajduje się przyłącze prądowe i wodne. Brak jest przyłącza kanalizacyjnego - konieczna jest budowa szamba. Projekt budynku jest przemyślany, a realizacja projektu będzie stosunkowo mało kosztowna, gdyż założony jest brak stropu i dach o konstrukcji wiązarowej. Koszt zakończenia wykonania stanu surowego zamkniętego szacowany jest na około 80.000 zł. Teren działki jest w całości ogrodzony, a działka jest w całości zagospodarowana - liczne nasadzenia, żywopłot, kilka starych dużych głogów, drzewka owocowe, trawniki, wykonana studnia z kręgów betonowych przewidziana docelowo jako studnia chłonna dla opadów odprowadzanych z dachu budynku. Na sąsiedniej działce już jest dom. Działka jest świetną inwestycją oraz może okazać się oazą spokoju na weekendy po tygodniu pracy. Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj