Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki na sprzedaż w KOŚCIUSZKI

W ofercie biura nieruchomości Multi znajdują się działki na sprzedaż zlokalizowane w różnych częściach stolicy województwa zachodniopomorskiego. To bardzo atrakcyjne tereny usytuowane pośród jakże charakterystycznej dla tego regionu Polski zieleni. Swobodna możliwość wyboru powierzchni, cen, lokalizacji, a także pozostałych elementów, takich jak możliwości komunikacyjne z centrum miasta, doprowadzone media, sąsiedztwo i otoczenie. Zachęcamy do szczegółowego przyjrzenia się każdej propozycji zamieszczonej w tej kategorii.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOŚCIUSZKI, 29 250 zł
powierzchnia:
1170 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki budowlanej położonej w miejscowości Kościuszki, gm Osina. Kościuszki to niewielka miejscowość położona nad Jeziorem Kościuszkowskim (Olchowskim), ok. 8 km od Nowogardu, z bardzo dobrym połączeniem z nowo budowaną drogą ekspresową S 6 Szczecin - Gdańsk. Prezentowana nieruchomość to proponowana do wydzielenia działka o pow. ok 1170 m2, położona w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie domów mieszkalnych, w spokojnej okolicy, na skraju miejscowości. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, gruntowej, utwardzonej. Został złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy na zabudowę mieszkalna jednorodzinną, wolnostojącą. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), wskaźnik zabudowy do 12%, kąt nachylenia dachu - dach stromy, wielospadowy 30* - 45*, dostęp do drogi publicznej - bezpośredni UZBROJENIE TERENU: wodociąg, prąd, gaz oraz kanalizacja deszczowa znajdują się w drodze powiatowej, ok. 230 m od granicy działki kanalizacja - w drodze, bezpośrednio przy działce, Główne atuty nieruchomosci to cena, pełne media w niewielkiej odległości od działki oraz cicha i spokojna okolica. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOŚCIUSZKI, 25 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki budowlanej położonej w miejscowości Kościuszki, gm Osina.  Kościuszki to niewielka miejscowość położona nad Jeziorem Kościuszkowskim (Olchowskim), ok. 8 km od Nowogardu, z bardzo dobrym połączeniem z nowo budowaną drogą ekspresową S 6 Szczecin - Gdańsk. Prezentowana nieruchomość to proponowana do wydzielenia działka o pow. ok 1000 m2, położona w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie domów mieszkalnych, w spokojnej okolicy, na skraju miejscowości. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, gruntowej, utwardzonej. Został złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy na zabudowę mieszkalna jednorodzinną, wolnostojącą. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), wskaźnik zabudowy do 12%, kąt nachylenia dachu - dach stromy, wielospadowy 30* - 45*, dostęp do drogi publicznej - bezpośredni  UZBROJENIE TERENU: wodociąg, prąd, gaz oraz kanalizacja deszczowa znajdują się w drodze powiatowej, ok. 230 m od granicy działki kanalizacja - w drodze, bezpośrednio przy działce, Główne atuty nieruchomosci to cena, pełne media w niewielkiej odległości od działki oraz cicha i spokojna  okolica. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj