Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki na sprzedaż w MIERZYN

W ofercie biura nieruchomości Multi znajdują się działki na sprzedaż zlokalizowane w różnych częściach stolicy województwa zachodniopomorskiego. To bardzo atrakcyjne tereny usytuowane pośród jakże charakterystycznej dla tego regionu Polski zieleni. Swobodna możliwość wyboru powierzchni, cen, lokalizacji, a także pozostałych elementów, takich jak możliwości komunikacyjne z centrum miasta, doprowadzone media, sąsiedztwo i otoczenie. Zachęcamy do szczegółowego przyjrzenia się każdej propozycji zamieszczonej w tej kategorii.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 820 000 zł
powierzchnia:
1337 m2
Rodzaj działki:
KOMERCYJNA
 
 
 
 
--- Jedyna taka działka w okolicy --- Na sprzedaż działka komercyjna 1337 m2 położona w Mierzynie bezpośrednio przy drodze krajowej nr 10 prowadzącej do granicy z Niemcami w Lubieszynie. Działka posiada bezpośredni zjazd z drogi głównej oraz drugi wjazd z bocznej ulicy - działka położona na rogu dwóch ulic. Działka o powierzchni 1337 m2 ma regularny kształt prostokąta, dłuższym bokiem przylega do ulicy. Działka stanowi własność - podatek wynosi 0,82 zł/m2 rocznie czyli 1096 zł. Działka komercyjna oznaczona symbolem Bi - inne tereny zabudowane. Aktualnie cała działka przeznaczona jest na działalność handlową, na sąsiedniej działce znajduje się budynek produkcyjny. Na działce znajdują się dwa pawilony handlowe, ale nie są to nieruchomości trwale związane z gruntem. Działka jest w pełni uzbrojona - prąd - własna skrzynka ( moc 9 KW , właściciel zmniejszył na dzień dzisiejszy moc na 4 KW ) , woda i kanalizacja miejska - wszystkie media są doprowadzone i rozprowadzone w pawilonach handlowych. Gaz znajduje się w ulicy, nie jest doprowadzony do działki. Dla terenu brak jest miejscowego planu zagospodarowania, nie były również wydawane warunki zabudowy. Jest Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, gdzie działka znajduje się na terenach oznaczonych jako jednostka strukturalna A, czyli mieszkalnictwo jedno i wielorodzinne, usługi komercyjne i publiczne, oświata, kultura, zdrowie, rekreacja i sport. Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 298 000 zł
powierzchnia:
1308 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, ul. Kolorowa, o powierzchni 1308 m2. Działka zlokalizowana w otoczeniu istniejących nowych domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą z płyt betonowych, z oświetleniem ( fotowoltaniczne ) wykonane przez gminę. W drodze głównej są sieci uzbrojenia podziemnego, tj: sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa w 110, sieć gazowa g 90. W drodze wewnętrznej, która prowadzi bezpośrednio do działki są sieci tj: sieć wodociągowa w110 ( przy gr. działki), sieć elektroenergetyczna( przy działce), sieć gazowa g 32 ( przy działce). Brak sieci kanalizacji sanitarnej ( zbiorniki bezodpływowe). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach, dł. 44 m, szerokość 30 m. Teren płaski, częściowo ogrodzona. Bez nasadzeń. Bliski dojazd do nowo powstałej szkoły podstawowej przy ul. Kolorowej oraz do centrum miasta. Dla działki została wydana Decyzja o warunkach zabudowy( 10.2018), polegająca na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, dwóch zbiorników bezodpływowych na nieczystości ciekłe oraz niezbędnej infrastruktury technicznej. Ustalenia: - maksymalna powierzchnia zabudowy terenu inwestycji: 16%, - szerokość elewacji frontowej dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej: 13m-19 m, - dach dwuspodowe lub wielospodawe o kącie nachylenia 30-40 st. - wysokość głównych kalenic dachów: 6,5m -8,5 m od poziomu terenu, - minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 50 % powierzchni terenu inwestycji. Teren inwestycji nie jest objęty ochroną konserwatorską. Brany jest pod uwagę podział działki na 2-wie o powierzchni ok 600 i 700 m2( wstępny projekt podziału). Zapraszam do zapoznania się z lokalizacją w/w działki bezpośrednio w terenie. Cena ofertowa jest do rozmów. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 1 500 000 zł
powierzchnia:
3995 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż prestiżowa działka o pow. 3995 m2 tuż przy ścianie lasu i z własnym zadrzewionym parkiem o pow. 3000 m2. W cenie zawarta jest rozpoczęta budowa nowoczesnego domu jednorodzinnego z basenem w bryle budynku. Powierzchnia zabudowy: 268 m2, pow. użytkowa 363 m2 Rozkład: parter 221 m2 (w tym garaż 82 m2 oraz basen 43 m2, sauna i salon kąpielowy). Nad garażem taras o powierzchni 82 m2. Piętro o powierzchni użytkowej 142 m2. Architektura budynku, formuła kameralnego, ekskluzywnego zamkniętego osiedla i standard jego wykończenia tworzą ofertę nie mającą sobie porównywalnych w okolicy. Nieruchomość zlokalizowana w Mierzynie: całość stanowiąca kompleks pięciu działek, tworzących mini osiedle z własną drogą wewnętrzną wykonaną z kostki polbrukowej, oświetleniem, ogrodzeniem, okablowaniem, itp. W sąsiedztwie znajduje się wiele nowo wybudowanych domów. Wspaniała ekspozycja słońca. Wartym szczególnego podkreślenia jest fakt że w przylegającym tuż obok lesie o pow. 7 ha znaleźć można miejsca do spacerów, jazdy na rowerze, uprawiania porannego fitness czy też dziecięcych zabaw. Na samej działce często spotkać można stada saren. Pięciu współwłaścicieli równo partycypuje we wszystkich wspólnych pracach inwestycyjnych na terenie osiedla tworząc wspaniałą i wyjątkową społeczność. Na chwilę obecną zamieszkałe są już cztery, a ostatnia będąca przedmitem naszej oferty działka została, utwardzona palami i przygotowana jest do wylania płyty fundamentowej. Do działki doprowadzone są wszystkie media, stąd sama budowa potrwać może nie dłużej jak 8 miesięcy. Charakterystyka działki: - cena 375 zł m2 - cena z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę - pełne uzbrojenie - osiedle 5 domów - odległość od centrum 10 km, do Reala/Castorama 3 km - kompleks graniczy z lasem ODLEGŁOŚCI: - 8 km do centrum - 3 km do centrum handlowego "STER" w pobliżu nowa publiczna szkoła, stacja benzynowa, restauracje i sklepy osiedlowe oraz dyskontowe, basen, apteka, komunikacja miejska. Zapraszamy na prezentację. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj