Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki na sprzedaż w POŁCHOWO

W ofercie biura nieruchomości Multi znajdują się działki na sprzedaż zlokalizowane w różnych częściach stolicy województwa zachodniopomorskiego. To bardzo atrakcyjne tereny usytuowane pośród jakże charakterystycznej dla tego regionu Polski zieleni. Swobodna możliwość wyboru powierzchni, cen, lokalizacji, a także pozostałych elementów, takich jak możliwości komunikacyjne z centrum miasta, doprowadzone media, sąsiedztwo i otoczenie. Zachęcamy do szczegółowego przyjrzenia się każdej propozycji zamieszczonej w tej kategorii.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
POŁCHOWO, 1 680 000 zł
powierzchnia:
48000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! HIT CENOWY!!!!! Malownicza miejscowość, z pięknym widokiem na wyspę Chrząszczewską. Teren znajduje się u wylotu rzeki Dziwna do Zatoki Kamieńskiej ( jeden z trzech nurtów Odry, na której dzieli się ona u samego ujścia do morza). Obszar ten jest dobrze skomunikowany drogą wodną z morzem poprzez Zalew Kamieński i Dziwnów. Z drugiej strony drogą wodną można dotrzeć do Zalewu Szczecińskiego i dalej do małych portów jachtowych położonych po niemieckiej stronie. Drogą lądową jest dostęp do morza-ok. 15 min jazdy samochodem. Miejscowość leży na uboczu głównych dróg biegnących nad morze, dlatego też ruch tranzytowy nie występuje. Cała miejscowość przeznaczona pod inwestycję, działki wydzielane w tej miejscowości mają około 1000 - 2000 metrów i przeznaczone są częściowo pod hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, oraz domy rekreacyjne i mieszkalne. Wysokość zabudowy na tym terenie przewidziana do dwóch kondygnacji. Bardzo dobra inwestycja dla dewelopera, oraz dla osób lubiących spokój, piękno natury, żeglarstwo... W tym roku inwestorzy mają budować marinę koło sąsiednich działek. Infrastruktura: woda- w pierwszym etapie możliwość budowy indywidualnych studni. W perspektywie kilku lat powstanie sieć wodociągowa budowana przez gminę ( przewidziane wsparcie ze środków UE) Kanalizacja-początkowo przewiduje się budowę indywidualnych, biologicznych oczyszczalni a w perspektywie czasowej plany gminy zakładają pełną kanalizację tego terenu, oraz okolicznych wiosek. Energia- sieć niskiego napięcia doprowadzona, umożliwia dalszą rozbudowę. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
POŁCHOWO, 420 000 zł
powierzchnia:
8400 m2
 
 
 
 
 
 
Malownicza miejscowość, z pięknym widokiem na wyspę Chrząszczewską. Teren znajduje się u wylotu rzeki Dziwna do Zatoki Kamieńskiej (jeden z trzech nurtów Odry, na której dzieli się ona u samego ujścia do morza). Obszar ten jest dobrze skomunikowany drogą wodną z morzem poprzez Zalew Kamieński i Dziwnów. Z drugiej strony drogą wodną można dotrzeć do Zalewu Szczecińskiego i dalej do małych portów jachtowych położonych po niemieckiej stronie. Drogą lądową jest dostęp do morza-ok. 15 min. jazdy samochodem. Miejscowość leży na uboczu głównych dróg biegnących nad morze, dlatego też ruch tranzytowy nie występuje. Cała miejscowość przeznaczona pod inwestycję, działki wydzielane w tej miejscowości mają około 1000 - 2000 metrów i przeznaczone są częściowo, pod hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, oraz domy rekreacyjne i mieszkalne. Wysokość zabudowy na tym terenie przewidziana do dwóch kondygnacji. Kompleks siedmiu działek, które Państwu oferujemy na które są wydane WARUNKI ZABUDOWY ( zabudowa jednorodzinna z zabudową towarzyszącą, budynek o wymiarach 14m x 12m z tolerancją 20%, wysokość zabudowy 9 m n.p.pt. ). Bardzo dobra inwestycja dla dewelopera, oraz dla osób lubiących spokój, piękno natury, żeglarstwo... W tym roku inwestorzy mają budować marinę koło sąsiednich działek. Ta działka jest położona przy brzegu gdzie marina będzie budowana wspólnie przez każdorazowego nabywcę. Przynależy do niej siedem działek położonych koło siebie. Infrastruktura: woda - w pierwszym etapie możliwość budowy indywidualnych studni. W perspektywie kilku lat powstanie sieć wodociągowa budowana przez gminę (przewidziane wsparcie ze środków U.E.) Kanalizacja-początkowo przewiduje się budowę indywidualnych, biologicznych oczyszczalni a w perspektywie czasowej plany gminy zakładają pełną kanalizację tego terenu, oraz okolicznych wiosek. Energia - sieć niskiego napięcia doprowadzona, umożliwia dalszą rozbudowę. Możliwość kupna jednej działki z kompleksu około 1200m2 w cenie 75zł/m2 przy nabyciu całości 50 zł/m2!!! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
POŁCHOWO, 14 700 000 zł
powierzchnia:
420000 m2
 
 
 
 
 
 
HIT INWESTYCYJNY!!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Malownicza miejscowość, z pięknym widokiem na wyspę Chrząszczewską. Teren znajduje się u wylotu rzeki Dziwna do Zatoki Kamieńskiej (jeden z trzech nurtów Odry, na której dzieli się ona u samego ujścia do morza). Obszar ten jest dobrze skomunikowany drogą wodną z morzem poprzez Zalew Kamieński i Dziwnów. Z drugiej strony drogą wodną można dotrzeć do Zalewu Szczecińskiego i dalej do małych portów jachtowych położonych po niemieckiej stronie. Drogą lądową jest dostęp do morza -ok. 15 min. jazdy samochodem. Miejscowość leży na uboczu głównych dróg biegnących nad morze, dlatego też ruch tranzytowy nie występuje. Cała miejscowość przeznaczona pod inwestycję, działki wydzielane w tej miejscowości mają około 1000 - 2000 metrów i przeznaczone są częściowo, pod hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, oraz domy rekreacyjne i mieszkalne. Wysokość zabudowy na tym terenie przewidziana do dwóch kondygnacji. Kompleks 34 działek budowlanych, każda po około 1000 - 1500 m2, bardzo dobra inwestycja dla DEWELOPERA. Jest możliwość kupna BEZ GOTÓWKI, zapłata może nastąpić po sprzedaży zrealizowanej inwestycji. Obecni właściciele mogą załatwić wszelkie pozwolenia na budowę, w zależności, czego biedzie oczekiwał nabywca. Wszystkie warunki do uzgodnienia. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie spokój i piękno natury, a także żeglarstwo w przyszłości ma tam powstać port dla żeglarzy. Sprzedający wybudują marinę ogólnodostępną dla każdego z właścicieli pobliskich działek, każda działka biedzie miała udział w plaży. Infrastruktura: woda - w pierwszym etapie możliwość budowy indywidualnych studni. W perspektywie dwóch lat powstanie sieć wodociągowa budowana przez gminę (przewidziane wsparcie ze środków U.E.) Kanalizacja-początkowo przewiduje się budowę indywidualnych, biologicznych oczyszczalni perspektywie, plany gminy zakładają pełną kanalizację tego terenu, oraz okolicznych wiosek. Energia - sieć niskiego napięcia doprowadzona, umożliwia dalszą rozbudowę. GORĄCO POLECAM!!! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
POŁCHOWO, 64 000 zł
powierzchnia:
1280 m2
 
 
 
 
 
 
HIT INWESTYCYJNY!!!! Malownicza miejscowość, z pięknym widokiem na wyspę Chrząszczewską. Teren znajduje się u wylotu rzeki Dziwna do Zatoki Kamieńskiej (jeden z trzech nurtów Odry, na której dzieli się ona u samego ujścia do morza). Obszar ten jest dobrze skomunikowany drogą wodną z morzem poprzez Zalew Kamieński i Dziwnów. Z drugiej strony drogą wodną można dotrzeć do Zalewu Szczecińskiego i dalej do małych portów jachtowych położonych po niemieckiej stronie. Drogą lądową jest dostęp do morza-ok. 15 min. jazdy samochodem. Miejscowość leży na uboczu głównych dróg biegnących nad morze, dlatego też ruch tranzytowy nie występuje. Cała miejscowość przeznaczona pod inwestycję, działki wydzielane w tej miejscowości mają około 1000 - 2000 metrów i przeznaczone są częściowo, pod hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, oraz domy rekreacyjne i mieszkalne. Wysokość zabudowy na tym terenie przewidziana do dwóch kondygnacji. Kompleks 34 działek budowlanych, każda po około 1000 - 1500 m2, bardzo dobra inwestycja dla DEWELOPERA. Obecni właściciele mogą załatwić wszelkie pozwolenia na budowę, w zależności, czego biedzie oczekiwał nabywca. Wszystkie warunki do uzgodnienia. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie spokój i piękno natury, a także żeglarstwo w przyszłości ma tam powstać port dla żeglarzy. Sprzedający wybudują marinę ogólnodostępną dla każdego z właścicieli pobliskich działek, każda działka biedzie miała udział w plaży. Infrastruktura: woda - w pierwszym etapie możliwość budowy indywidualnych studni. Kanalizacja-początkowo przewiduje się budowę indywidualnych, biologicznych oczyszczalni w perspektywie, plany gminy zakładają pełną kanalizację tego terenu, oraz okolicznych wiosek. Energia - sieć niskiego napięcia doprowadzona, umożliwia dalszą rozbudowę. Oferta skierowana do osób zainteresowanych posiadaniem domu w spokojnej i malowniczej okolicy z widokiem na Zalew. Do sprzedania działki o powierzchni: 1159 cena 57 950,00 zł 1444 cena 72 200,00 zł 1192 cena 59 600,00 zł 1252 cena 62 600,00 zł Serdecznie polecamy!!! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj