Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale na wynajem w PYRZYCE

Proponujemy Państwu lokale na wynajem o różnym przeznaczeniu. Mogą funkcjonować jako biura, kancelarie, sklepy, puby czy bary. Bardzo istotne jest to, aby zapoznać się z wszelkimi informacjami dotyczącymi możliwości wykorzystania, lokalizacji, powierzchni oraz wszelkich opłat związanych z wynajmem. Zapewniamy, że oferty zaprezentowane w tej kategorii są odpowiednio wyselekcjonowane i każda z nich jest wyjątkowo atrakcyjna. Zapraszamy więc do kontaktu z naszym biurem w Centrum lub na Prawobrzeżu oraz do umówienia się na oglądanie konkretnej nieruchomości.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
PYRZYCE, 2 789 zł
powierzchnia:
83 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Przedmiotem oferty najmu jest lokal użytkowy, położony w centrum miasta Pyrzyce. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym i widocznym miejscu. Położenie na parterze przy drodze o bardzo dużym natężeniu ruchu zarówno mieszkańców jak i podróżujących. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się między innymi banki, kościół, urząd miasta, apteka, sklepy takie jak: rossman, netto, pepco. Lokal idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi jak: sklep, kawiarnia, restauracja, gabinet lekarski, fryzjer, sklep zoologiczny, piekarnie itp. Wynajmujący nie wyraża zgody na działalność uciążliwą. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 82,50 m2, obecnie składa się nią: sala sprzedażowa o powierzchni 39m2, kuchnia, łazienka, pomieszczenie socjalne, korytarz, oraz zaplecze z tylnym wyjściem. Wysokość pomieszczeń w lokalu to 3,20m. Lokal wyposażony jest w wodę z sieci miejskiej, prąd, centralne ogrzewanie z możliwością zmiany na elektryczne oraz kanalizację. Czynsz najmu wynosi 2 536,88 zł brutto miesięcznie. Podatek od nieruchomości leżący po stronie Najemcy wynosi 169,47 zł brutto miesięcznie. Koszt odpadów to 83,11 zł brutto miesięcznie. W sumie koszt wynajmu lokalu to 2789,46 zł brutto. Zapraszamy do prezentacji. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
PYRZYCE, 1 900 zł
powierzchnia:
138 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Lokal znajduje się w bardzo dobrym i widocznym miejscu. Położony na parterze narożnego budynku przy głównej drodze w Pyrzycach na trasie Szczecin - Gorzów Wlkp. Jest tutaj bardzo duże natężenie ruchu zarówno mieszkańców jak i podróżujących. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się między innymi sklep Biedronka oraz przystanki PKS. Idealny na wszelkiego rodzaju usługi, Bank, sklep, kawiarnię , gabinety lekarskie, restaurację itd. Łączna powierzchnia to 232,77 m2 z czego lokal ma powierzchnię 137,68 m2 a piwnica 95,09 m2. Do piwnicy zejście jest bezpośrednio z lokalu. Znajduje się tam 6 pomieszczeń o wysokości 2,5 m. Lokal obecnie składa się z sali głównej o powierzchni około 64 m2 i dwóch pokoi o powierzchniach około 19 m2 i 15 m2. Ponad to jest tutaj pomieszczenie sanitarne około 7 m2 , pomieszczenie o pow. ok. 4 m2 oraz komunikacja. Wejście do lokalu po schodach znajdujących się w wewnętrznej części obiektu. Pomieszczenia w lokalu mają wysokość 3,20 m. Lokal generalnie wymaga remontu i własnej aranżacji. Do tej pory lokal ogrzewany był piecem węglowym znajdującym się w piwnicy. Lokal również w opcji na sprzedaż. Dodatkowe opłaty: czynsz ( ok. 750 zł ) + liczniki. Czynsz najmu do negocjacji. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj