Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale na wynajem w STARGARD

Proponujemy Państwu lokale na wynajem o różnym przeznaczeniu. Mogą funkcjonować jako biura, kancelarie, sklepy, puby czy bary. Bardzo istotne jest to, aby zapoznać się z wszelkimi informacjami dotyczącymi możliwości wykorzystania, lokalizacji, powierzchni oraz wszelkich opłat związanych z wynajmem. Zapewniamy, że oferty zaprezentowane w tej kategorii są odpowiednio wyselekcjonowane i każda z nich jest wyjątkowo atrakcyjna. Zapraszamy więc do kontaktu z naszym biurem w Centrum lub na Prawobrzeżu oraz do umówienia się na oglądanie konkretnej nieruchomości.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
STARGARD CENTRUM, 10 000 zł
powierzchnia:
281 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
BIUROWY
 
 
 
 
Bardzo ładny, reprezentatywny lokal wolnostojący w bardzo widocznym miejscu w centrum Stargardu. W pobliżu liczne sklepy, komunikacja miejska, bardzo duży przepływ pieszych i samochodów. Przez ostatnie kilkanaście lat w tym budynku znajdował się bank przez co jest on idealnie przystosowany pod tą działalność. Meble w cenie wynajmu, możliwość zamontowania swojego bankomatu w miejscu obecnie tam działającego. Obiekt stoi na działce o powierzchni 324 m2 składa się z 3 kondygnacji: Parter (103 m2) - duża otwarta przestrzeń (62 m2), pomieszczenia ochrony, socjalne (kuchnia, WC), serwerownia, komunikacja. Wejście bezpośrednio z ulicy bez barier architektonicznych. Duża witryna, dodatkowo możliwość zamontowania reklamy na elewacji. Wysoki standard! Piętro (90 m2) - lokal biurowy składający się z 5 pokoi (14-24 m2), korytarza i WC. Poddasze (89 m2) - obecnie przestrzeń w stanie surowym z możliwością przystosowania. Dysponujemy rzutami poszczególnych poziomów. Za budynkiem znajduje się ok. 10 miejsc parkingowych. Rozprowadzona instalacja komputerowa, internetowa, alarmowa z monitoringiem. Zamontowana klimatyzacja i wentylacja na 2 poziomach. Koszt wynajmu 10000 zł brutto (właściciel nie jest płatnikiem Vat). Dodatkowo tylko opłaty za media gaz (ogrzewanie), prąd, śmieci, woda, ochrona (opcjonalnie). Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
STARGARD, 19 000 zł
powierzchnia:
586 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy położony w Stargardzie Szczecińskim, na pierwszym piętrze budynku handlowo usługowego z garażem podziemnym, w śródmiejskiej strefie zainwestowania miejskiego, w otoczeniu zabudowy o funkcji handlowo - usługowej i zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej z lokalami użytkowymi w parterach budynków. Teren na którym lokal jest położony - to najbardziej ruchliwy z punktów Stargardu Szczecińskiego! ,w pobliżu znajduje się dworzec PKP, PKS oraz przystanki komunikacji miejskiej. CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU : Obiekt stanowiący ofertę, charakteryzuje się nowoczesną architekturą jak i nowatorskimi rozwiązaniami aranżacyjnymi wewnątrz budynku. Komunikację pomiędzy parterem i pierwszym piętrem zapewniają ruchome schody. Dodatkowym udogodnieniem jest winda osobowa i towarowa. Najemcy bądź właściciele lokali, to głównie firmy o ugruntowanych i rozpoznawalnych markach, co przekłada się na wysoki stopień wynajęcia powierzchni w obiekcie oraz niski poziom pustostanów-rzędu 5%. Parter, pierwsze i drugie piętro w całości przeznaczone są na funkcję handlowo - usługową, trzecie piętro to przestrzeń o charakterze sportowo - rekreacyjnym, pomieszczenia socjalne oraz biurowe. W części podziemnej znajduje się garaż wielostanowiskowy z wydzielonymi stanowiskami postojowymi, do którego wjazd jest od zaplecza budynku. Na tyłach budynku usytuowany jest również parking dla klientów centrum handlowego. CHARAKTERYSTYKA LOKALU: Wynajmowana nieruchomość ma powierzchnię użytkową 585,90m2 i składa się z: pomieszczenie handlowe - 437,7m2 ( otwarta przestrzeń ), magazyn - 123,2m2, pomieszczenie gospodarcze - 17,2m2, biuro - 5,4m2, przedsionek - 1,2m2 i WC - 1,2m2. Na podłodze terakota, ściany malowane, sufit - kasetony z panelami świetlnymi. Okres najmu: do 5 lat, Czynsz najmu: a) 32,0 zł/m2 netto - I.p + opłaty eksploatacyjne - media c.o. itp wg wskazań liczników i indywidualnego rozliczenia lub b) 32,0 zł/m2 netto - I.p + 5,0 zł/m2 za wszystkie media bez prądu, Opłaty dodatkowe: Brak - podatek od nieruchomości, wieczyste użytkowanie, ubezpieczenie nieruchomości, ochrona i utrzymanie części wspólnych w cenie. Rodzaj zabezpieczenia: Depozyt lub gwarancja bankowa w wysokości równowartości 1 miesięcznego najmu + VAT Termin oddania lokalu: 2 do 6 miesięcy (do uzgodnienia). Unikatowa lokalizacja, ogromne możliwości inwestycyjne, konkurencyjna cena to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj