Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

obiekty na sprzedaż

Dostępne w tej kategorii obiekty na wynajem to między innymi hale magazynowe, produkcyjne, hangary i inne budynki, które mogą być wykorzystane w różny sposób. Zlokalizowane zazwyczaj na obrzeżach Szczecina i dobrze skomunikowane z resztą miasta, dzięki czemu dojazd do nich nie stanowi żadnego problemu. Nieruchomości te spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa, zachowane są w dobrym stanie i posiadają odpowiednie zaplecze do prowadzenia różnego typu działalności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do umówienia się na oglądanie hali.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na SPRZEDAŻ
ŁUKĘCIN, 6 500 000 zł
powierzchnia:
3036 m2
Rodzaj obiektu:
INNY
 
 
 
 
Do sprzedania funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy w miejscowości Łukęcin, woj. Zachodniopomorskie. Ta niewielka miejscowość otoczona lasem sosnowym jest chętnie odwiedzana przez ludzi ceniących sobie spokój i ciszę. Obiekt ten znajduję się na działce o powierzchni 10027 m2 (pełna własność) i 776.25m2 (teren dzierżawiony) w całości ogrodzony i monitorowany około 400m od szerokiej i piaszczystej plaży, kąpielisko posiada certyfikat "Błękitnej Flagi UE". Cały kompleks składa się z 5 budynków o całkowitej powierzchni 3036m2. Wszystkie budynki przeszły kapitalny remont począwszy od elewacji zewnętrznej, wymiany stolarki okiennej, drzwi ,wymiany wszystkich instalacji oraz remontu wnętrza. Wszystko to zostało wykonane na przełomie lat 2002-2011. Łącznie we wszystkich budynkach znajduję się 81 pokoi o hotelowym standardzie( każdy z nich z łazienką) , recepcji, restauracji, kawiarni, jadalni z profesjonalną kuchnią, sali konferencyjnej oraz mini SPA (sucha sauna, jacuzzi, gabinet zabiegowy). Nieruchomość posiada przyłącze wody miejskie oraz własne ujęcie wody wraz ze stacją uzdatniania, własną nową instalację gazową ze skomputeryzowaną kotłownią oraz częściowym ogrzewaniem solarnym. Obiekt posiada ogromny potencjał rozbudowy, właściciel wystąpił o warunki do starostwa. Przepięknie położony w samym lesie. Co roku właściciel podnosi standard obiektu poprzez instalację nowych urządzeń, wymianę umeblowania, zagospodarowania terenu itp. Nieruchomość posiada księgę wieczystą , dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację ! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na SPRZEDAŻ
ŁUKĘCIN, 10 000 000 zł
powierzchnia:
6283 m2
Rodzaj obiektu:
INNY
 
 
 
 
O K A Z J A !!! Ośrodek wczasowy ,całoroczny nad morzem / Łukęcin/.Bardzo blisko morza. Na pięknej działce o pow. 12935 m 2 znajdują się 2 budynki hotelowe / 3900 m 2 /i budynek socjalny / 2382 m 2/. Razem : 6283 m 2. Ośrodek dysponuje 106 pokojami, w tym są trzy 2 -pokojowe apartamenty. Jednorazowo można zakwaterować do 350 osób. Wszystkie pokoje są świeżo po remoncie .W 80 % z nich zmodernizowano także łazienki .Standard bardzo dobry.Całe wyposażenie zostaje w cenie. W budynku socjalnym znajdują się: stołówka, kawiarnia, sauna, siłownia, sala konferencyjna, gabinet masażu, gabinet lekarski, sala TV, 3 biura.Kuchnia bardzo dobrze wyposażona, elegancka kawiarenka z elektrycznym kominkiem. Także całe wyposażenie pozostaje w cenie. Na terenie ośrodka znajduje się basen , miejsce do grillowania i plażowania. Budynki są w bardzo dobrym stanie, ocieplone.Ogrzewanie na olej opałowy. Ośrodek posiada własne ujęcie wody / 2 studnie głębinowe/. Ośrodek wczasowy działa od wielu lat i ma stałych klientów przez cały rok. Na każdy budynek jest odrębna księga wieczysta. Z A P R A S Z A M P O W A Ż N Y C H I N W E S T O R Ó W!!! I N W E S T Y C J A P R Z Y N O S Z Ą C A Z Y S K I !!!! pas nadmorski Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj