Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

obiekty na sprzedaż w CZEPINO

Dostępne w tej kategorii obiekty na wynajem to między innymi hale magazynowe, produkcyjne, hangary i inne budynki, które mogą być wykorzystane w różny sposób. Zlokalizowane zazwyczaj na obrzeżach Szczecina i dobrze skomunikowane z resztą miasta, dzięki czemu dojazd do nich nie stanowi żadnego problemu. Nieruchomości te spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa, zachowane są w dobrym stanie i posiadają odpowiednie zaplecze do prowadzenia różnego typu działalności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do umówienia się na oglądanie hali.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na SPRZEDAŻ
CZEPINO, 2 079 000 zł
powierzchnia:
3123 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
W ofercie przedstawiamy na sprzedaż cztery działki o powierzchni 17 600 m2 wraz z zabudowaniami typu produkcja, usługi, gospodarcze oraz mieszkalne i niemieszkalne (garaże) dla rolnictwa. Na wyżej opisaną powierzchnię składają się: * działka około 7000 m2, na której występują budynki gospodarczo - produkcyjne o powierzchniach około 1300 m2, 500m2, 40 m2, 30 m2, 15 m2 i 30 m2 * działka około 3700 m2 z budynkiem produkcyjnym około 1000 m2 * działka 3000 m2 * działka 4200 m2 z zabudowaniami mieszkalnymi Na całym obszarze występuje plan zagospodarowania przestrzennego, który posiada zapis: * tereny działalności produkcyjnej i usługowej oraz użytkowanie rolnicze części terenu do czasu przekształcenia na funkcję produkcji i usług a także zabudowa mieszkaniowa; * nieprzekraczalne linie zabudowy - w oparciu o istniejącą zabudowę * możliwość zabudowy terenu do 40 % powierzchni terenu * powierzchnia biologicznie czynna 30 % * wysokość zabudowy do 10,0 m do kalenicy (wyłączając urządzenia techniczne, które towarzyszą prowadzonej działalności produkcyjnej i usługowej Zapraszamy do osobistej weryfikacji oferty ! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na SPRZEDAŻ
CZEPINO, 255 000 zł
powierzchnia:
422 m2
Rodzaj obiektu:
INNY
 
 
 
 
Na sprzedaż udział (3/4) w obiekcie hotelarskim zlokalizowany w miejscowości Czepino, niedaleko Gryfina. Nieruchomość położona jest przy głównej drodze wiodącej do Gryfina, zarazem sporo od niej oddalona i spokój nie jest zakłócany przez przejeżdżające auta. Cały obiekt posadowiony jest na dwóch działkach o powierzchni 9100 m2 oraz 1100 m2. Motel został wybudowany w 1976 roku. Powierzchnia zagospodarowanego terenu to 3515 m2 w tym powierzchnia zabudowy to 670 m2. Kubatura budynku 5091 m3. Liczba kondygnacji nadziemnych 3. Budynek do tej pory wykorzystywany był na cele hotelarskie o powierzchni około 283 m2 oraz wydzielona była również powierzchnia mieszkalna dla dwóch rodzin o powierzchni 139 m2. Liczba miejsc hotelowych to 22. Rozkład i podział powierzchni: * występują dwie kondygnacje piwnic tj. I, która zawiera pomieszczenie gospodarczo - magazynowe oraz wejście główne do części pensjonatowej, II kondygnacja w której znajdują się pomieszczenia związane z kotłownią * parter budynku składa się m.in. z 11 pokojów hotelarskich, łazienek, osobnych wc, recepcji, oraz innych pomieszczeń gospodarczych. * na piętrze atrium, pomieszczenia gospodarcze a także tarasy * poddasze - dwa pokoje, salonik oraz łazienka Ogrzewanie na paliwo stałe, na sąsiedniej działce znajduje się hydrofor ze studnią głębinową oraz szambo o powierzchni 30 m3. Obiekt wymaga dużej pracy ale zarazem jest bardzo obiecujący. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj