Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale na sprzedaż

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na SPRZEDAŻ
Szczecin os. Słoneczne, 459 000 zł
powierzchnia:
73 m2
 
 
 
 
 
 
Lokal użytkowy położony na parterze czteropiętrowego budynku mieszkalnego, w ciągu lokali handlowo-usługowych. Proponowany lokal posiada nowe szerokie witryny z bezpiecznymi szybami P4 . Aktualnie lokal podzielony jest na 6 pomieszczeń wydzielonych w większości ścianami działowymi, zatem po adaptacji można uzyskać dużą przestronną salę obsługi klienta. Jedno z pomieszczeń pełni funkcję serwerowni. Lokal wykończony, w stanie bardzo dobrym, od razu do zasiedlenia. Ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane z zamontowanym oświetleniem , na podłodze kafle oraz wykładzina, toaleta kompletna w stanie dobrym. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, sieć alarmową i komputerową. Lokal posiada doświetlenie w części zapleczowej - aktualnie duże świetliki z możliwością ich powiększenia. Lokal w stanie technicznym dobrym do dowolnej aranżacji. W lokalu zamontowano nowe grzejniki. Czynsz do spółdzielni (800zł) zawiera zaliczkę na ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, kanalizację, wywóz śmieci itd. Najatrakcyjniejsza lokalizacja na Prawobrzeżu miasta Szczecina. W miejscu tym od lat skupiają się zarówno handel jak i usługi całej prawobrzeżnej części miasta. W trzech wielkopowierzchniowych obiektach określanych wspólną nazwą "Centrum Handlowe Helios" oraz w murowanych, estetycznych pawilonach i lokalach usytuowanych na parterach budynków mieszkalnych funkcjonuje wiele instytucji, firm sieciowych branży spożywczej, drogeryjno-farmaceutycznej, odzieżowej i finansowej. W zasadzie miejsce to stanowi centrum handlowo-usługowe Prawobrzeża, jest deptakiem o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego, do którego zjeżdżają mieszkańcy wszystkich okolicznych osiedli, ponieważ klient może tu zaspokoić wszystkie potrzeby w jednym miejscu. Atutem tej lokalizacji jest bardzo duża liczba ogólnodostępnych i bezpłatnych miejsc parkingowych. Bez trudu można dojechać w to miejsce również komunikacją autobusową(wiele linii).
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ
Szczecin Dąbie, 1 900 000 zł
powierzchnia:
748 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
BIUROWY
 
 
 
 
Na sprzedaż (lub wynajem) wolnostojący budynek biurowy w Szczecinie Dąbiu. Budynek o II kondygnacjach naziemnych i poddaszu użytkowym oraz I kondygnacji podziemnej. Budynek oferuje powierzchnię biurową klasy B. Łączna powierzchnia najmu obiektu wynosi 556,56 m2, zaś sumaryczna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 748,93 m2. Powierzchnia budynku zgłoszona dla celów podatkowych wynosi 716,70 m2. Kubatura budynku 7.416,00 m3. Według danych z ewidencji gruntów powierzchnia zabudowy budynku wynosi 304,00 m2. Powierzchnia działki: 2920m2 Specyfikacja techniczna - Konstrukcja budynku: murowana. - Fundamenty: żelbetowe. - Ściany zewnętrzne: murowane z cegły. - Dach budynku: czterospadowy kryty dachówką. - Ściany wewnętrzne: murowane z cegły. - Drogi i chodniki: z kostki betonowej. - Instalacje: elektryczna, gazowa, wodno - kanalizacyjna, ciepłej wody i c.o. zasilane z kotłowni lokalnej usytuowanej w piwnicy, telekomunikacyjna, alarmowa, domofonowa, odgromowa, w przeważającej części budynku klimatyzatory zewnętrzne. Wykończenie pomieszczeń biurowych: - podłogi: wykładzina biurowa w pomieszczeniach biurowych usytuowanych na parterze i 1 piętrze; panel podłogowy w pomieszczeniach biurowych na poddaszu; płytki ceramiczne w pomieszczeniach socjalnych, łazienkach, komunikacji (wiatrołap, hole, korytarze, schody), pomieszczenia w piwnicy; - ściany otynkowane, malowane, płytki ceramiczne do niepełnej wysokości w pomieszczeniach socjalnych i łazienkach; - sufity otynkowane, malowane, w znacznej części podwieszone wraz z oświetleniem punktowym; - stolarka drzwiowa: typowa biurowa w standardzie dobrym, drzwi oszklone w części budynku oddzielającej wiatrołap od holu wejściowego, na poddaszu drzwi częściowo oszklone, na pozostałych poziomach drzwi pełne. W łazienkach / w.c. montaż biały i armatura - standard dobry. Teren dookoła utwardzony chodniki, parkingi, teren ogrodzony dwie bramy wjazdowe. Cena 1.900.000 plus VAT Możliwość dokupienia lub wynajęcia drugiego budynku biurowego /376m2/. Zapraszam do kontaktu i osobistej weryfikacji nieruchomości.
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ
Szczecin Dąbie, 1 900 000 zł
powierzchnia:
748 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
BIUROWY
 
 
 
 
Budynek biurowy z możliwością przebudowy na hotel robotniczy położony w Szczecinie Dąbiu. Budynek wolnostojący o II kondygnacjach naziemnych i poddaszu użytkowym oraz I kondygnacji podziemnej. Budynek oferuje powierzchnię biurową klasy B. Łączna powierzchnia najmu obiektu wynosi 556,56 m2, zaś sumaryczna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 748,93 m2. Powierzchnia budynku zgłoszona dla celów podatkowych wynosi 716,70 m2. Kubatura budynku 7.416,00 m3. Według danych z ewidencji gruntów powierzchnia zabudowy budynku wynosi 304,00 m2. Powierzchnia działki: 2343m2 Specyfikacja techniczna - Konstrukcja budynku: murowana. - Fundamenty: żelbetowe. - Ściany zewnętrzne: murowane z cegły. - Dach budynku: czterospadowy kryty dachówką. - Ściany wewnętrzne: murowane z cegły. - Drogi i chodniki: z kostki betonowej. - Instalacje: elektryczna, gazowa, wodno - kanalizacyjna, ciepłej wody i c.o. zasilane z kotłowni lokalnej usytuowanej w piwnicy, telekomunikacyjna, alarmowa, domofonowa, odgromowa, w przeważającej części budynku klimatyzatory zewnętrzne. Wykończenie pomieszczeń biurowych: - podłogi: wykładzina biurowa w pomieszczeniach biurowych usytuowanych na parterze i 1 piętrze; panel podłogowy w pomieszczeniach biurowych na poddaszu; płytki ceramiczne w pomieszczeniach socjalnych, łazienkach, komunikacji (wiatrołap, hole, korytarze, schody), pomieszczenia w piwnicy; - ściany otynkowane, malowane, płytki ceramiczne do niepełnej wysokości w pomieszczeniach socjalnych i łazienkach; - sufity otynkowane, malowane, w znacznej części podwieszone wraz z oświetleniem punktowym; - stolarka drzwiowa: typowa biurowa w standardzie dobrym, drzwi oszklone w części budynku oddzielającej wiatrołap od holu wejściowego, na poddaszu drzwi częściowo oszklone, na pozostałych poziomach drzwi pełne. W łazienkach / w.c. montaż biały i armatura - standard dobry. Teren dookoła utwardzony chodniki, parkingi, teren ogrodzony dwie bramy wjazdowe. Cena plus VAT Możliwość dokupienia drugiego budynku biurowego /376m2/. Zapraszam do kontaktu i osobistej weryfikacji nieruchomości.
mapanotatnikzapytaj