NASZ ZESPÓŁ

Zespół biura nieruchomości Multi

Gwarancją profesjonalnej i rzetelnej obsługi każdego z klientów jest doświadczona i wykwalifikowana kadra specjalistów.

Nasi fachowcy, zatrudnieni w biurze nieruchomości lewobrzeżnym i prawobrzeżnym, służą Państwu doradztwem oraz pomocą na każdym etapie współpracy.

Przedstawiamy Państwu nasz zespół.

ODDZIAŁ PRAWOBRZEŻE

Dominika Belter

Dominika Belter

Pośrednik nieruchomości

licencja: 24108

d.belter@multinieruchomosci.pl

tel.: 797969888

Katarzyna Duszyńska

Katarzyna Duszyńska

Pośrednik nieruchomości

licencja: 16676

k.duszynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 601151373

Dorota Żabczyńska

Dorota Żabczyńska

Agent nieruchomości

licencja: 24425

d.zabczynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 577855700

Beata Jóźwiak

Beata Jóźwiak

Pośrednik nieruchomości

licencja: 21393

b.jozwiak@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025225

ODDZIAŁ LEWOBRZEŻE

Magdalena Redkiewicz

Magdalena Redkiewicz

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23573

m.redkiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 668482423

Katarzyna Lener

Katarzyna Lener

Agent nieruchomości

licencja: 22652

k.lener@multinieruchomosci.pl

tel.: 570 88 20 20

Mirosława Chwalko

Mirosława Chwalko

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23572

m.chwalko@multinieruchomosci.pl

tel.: 570031056

Anna Górczana

Anna Górczana

Agent nieruchomości

licencja: 22652

a.gorczana@multinieruchomosci.pl

tel.: 570021520

Grzegorz Wieteska

Grzegorz Wieteska

Agent nieruchomości

licencja: 22652

g.wieteska@multinieruchomosci.pl

tel.: 519190608

Monika Młodawska

Monika Młodawska

Agent nieruchomości

licencja: 22652

m.mlodawska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506802942

Maria Śledź

Maria Śledź

Agent nieruchomości

licencja: 22652

m.sledz@multinieruchomosci.pl

tel.: 570031026

CENTRALA

Andrzej Krzemiński

Andrzej Krzemiński

Pośrednik nieruchomości

licencja: 12782

a.krzeminski@multinieruchomosci.pl

tel.: 662182949

Wiesława Ziółkowska

Wiesława Ziółkowska

Agent nieruchomości

licencja: 4454

w.ziolkowska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506269199

Władysław Peisert

Władysław Peisert

Pośrednik nieruchomości
Zarządca nieruchomości

licencja: 10566

w.peisert@multinieruchomosci.pl

tel.: 693642883

Jacek Raszkowski

Jacek Raszkowski

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23600

j.raszkowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025055

Michał Drozdowski

Michał Drozdowski

licencja: 23996

m.drozdowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 519 190 613

Robert Dorosz

Robert Dorosz

23 lata w przedsiębiorczości.
Lubi wyzwania i realizować postawione sobie cele, a cierpliwość to jego mocna strona.
Ale największą jego zaletą jest komunikacja.
Prawdziwy Mąż i ojciec dwójki chłopców.

licencja: 4454

r.dorosz@multinieruchomosci.pl

tel.: 502027367

Oddział Kołobrzeg

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

Agent nieruchomości

licencja: 4454

l.pokorniecka@multinieruchomosci.pl

tel.: 515 298 015

Administracja

Paweł Szymański

Paweł Szymański

Właściciel

licencja: 4454

p.szymanski@multinieruchomosci.pl

tel.: 501078807

Magdalena Góra

Magdalena Góra

Dyrektor biura

licencja: 22652

m.gora@multinieruchomosci.pl

tel.: 570371143

Joanna Szymańska

Joanna Szymańska

Finanse i księgowość

j.szymanska@multinieruchomosci.pl

Aleksandra Mikołajewska

Aleksandra Mikołajewska

Administracja

licencja: 4454

a.mikolajewska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025503

Joanna Hajdukiewicz

Joanna Hajdukiewicz

Specjalista ds. kredytów

j.hajdukiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 269 599