NASZ ZESPÓŁ

Zespół biura nieruchomości Multi

Gwarancją profesjonalnej i rzetelnej obsługi każdego z klientów jest doświadczona i wykwalifikowana kadra specjalistów.

Nasi fachowcy, zatrudnieni w biurze nieruchomości lewobrzeżnym i prawobrzeżnym, służą Państwu doradztwem oraz pomocą na każdym etapie współpracy.

Przedstawiamy Państwu nasz zespół.

CENTRALA

Wiesława Ziółkowska

Wiesława Ziółkowska

Agent nieruchomości

licencja: 4454

w.ziolkowska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506269199

Pamela Perlak

Pamela Perlak

Agent nieruchomości

licencja: 4454

p.perlak@multinieruchomosci.pl

tel.: 519 190 594

Michał Drozdowski

Michał Drozdowski

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23996

m.drozdowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 519 190 613

Robert Dorosz

Robert Dorosz

Agent nieruchomości

licencja: 4454

r.dorosz@multinieruchomosci.pl

tel.: 502027367

ODDZIAŁ LEWOBRZEŻE

Jacek Raszkowski

Jacek Raszkowski

Dyrektor Oddziału

licencja: 23600

j.raszkowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025055

Anna Jakubiak - Parawa

Anna Jakubiak - Parawa

Pośrednik nieruchomości

licencja: 24012

a.jakubiak@multinieruchomosci.pl

tel.: 512 205 601

Katarzyna Duszyńska

Katarzyna Duszyńska

Pośrednik nieruchomości

licencja: 16676

k.duszynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 601151373

Natalia Mikulska

Natalia Mikulska

Agent nieruchomości

licencja: 4454

n.mikulska@multinieruchomosci.pl

tel.: 509 978 078

Przemysław Wójcik

Przemysław Wójcik

Agent nieruchomości

p.wojcik@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 025 225

Aleksander Szymański

Aleksander Szymański

Agent nieruchmości

a.szymanski@multinieruchomosci.pl

tel.: 507 07 07 53

Oddział Kołobrzeg

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

Agent nieruchomości

licencja: 4454

l.pokorniecka@multinieruchomosci.pl

tel.: 515 298 015

Dorota Spyra

Dorota Spyra

Agent nieruchomości

licencja: 4454

d.spyra@multinieruchomosci.pl

tel.: 661 706 776

Administracja

Paweł Szymański

Paweł Szymański

Właściciel - licencja: 4454

p.szymanski@multinieruchomosci.pl

tel.: 501078807

Joanna Szymańska

Joanna Szymańska

Specjalista ds. Finansów i Księgowości

j.szymanska@multinieruchomosci.pl

tel.: 91 488 34 44

Aleksandra Mikołajewska

Aleksandra Mikołajewska

Specjalista ds. Administracyjnych

a.mikolajewska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 025 503

Sebastian Szmyjda

Sebastian Szmyjda

Manager ds.HR i Marketingu

s.szmyjda@multinieruchomosci.pl

tel.: 606 316 836

Joanna Hajdukiewicz

Joanna Hajdukiewicz

Specjalista ds. Kredytów

j.hajdukiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 269 599