NASZ ZESPÓŁ

Zespół biura nieruchomości Multi

Gwarancją profesjonalnej i rzetelnej obsługi każdego z klientów jest doświadczona i wykwalifikowana kadra specjalistów.

Nasi fachowcy, zatrudnieni w biurach Multi Nieruchomości, służą Państwu doradztwem oraz pomocą na każdym etapie współpracy.

Przedstawiamy Państwu nasz zespół.

CENTRALA

Jacek Raszkowski

Jacek Raszkowski

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23600

j.raszkowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025055

Michał Drozdowski

Michał Drozdowski

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23996

m.drozdowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 519 190 613

Aleksander Szymański

Aleksander Szymański

Pośrednik nieruchomości

licencja: 26104

a.szymanski@multinieruchomosci.pl

tel.: 507 07 07 53

Wiesława Ziółkowska

Wiesława Ziółkowska

Agent nieruchomości

licencja: 4454

w.ziolkowska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506269199

Anna Jakubiak - Parawa

Anna Jakubiak - Parawa

Pośrednik nieruchomości

licencja: 24012

a.jakubiak@multinieruchomosci.pl

tel.: 512 205 601

Jan  Pietkiewicz

Jan Pietkiewicz

Pośrednik nieruchomości

licencja: 26449

j.pietkiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 797 522 233

Jacek Służewski

Jacek Służewski

Agent nieruchomości, Doradca prawny

licencja: 4454

j.sluzewski@multinieruchomoci.pl

tel.: 668 084 128

Filip Leśnikowski

Filip Leśnikowski

Agent nieruchomości

licencja: 4454

f.lesnikowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 505 864 300

Bartłomiej Pudło

Bartłomiej Pudło

Agent nieruchomości

licencja: 4454

b.pudlo@multinieruchomosci.pl

tel.: 797 744 333

Janusz Mielcarzewicz

Janusz Mielcarzewicz

Agent nieruchomości

licencja: 4454

j.mielcarzewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 513 440 433

Oddział Kołobrzeg

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

Agent nieruchomości

licencja: 4454

l.pokorniecka@multinieruchomosci.pl

tel.: 515 298 015

Dorota Spyra

Dorota Spyra

Agent nieruchomości

Specjalista do spraw kredytów

licencja: 4454

d.spyra@multinieruchomosci.pl

tel.: 661 706 776

Marlena Mleczko

Marlena Mleczko

Agent nieruchomości

licencja: 4454

m.mleczko@multinieruchomosci.pl

tel.: 517 380 560

Administracja

Paweł Szymański

Paweł Szymański

Właściciel 

licencja: 4454

p.szymanski@multinieruchomosci.pl

tel.: 501078807

Dorota Żabczyńska

Dorota Żabczyńska

Dyrektor ds. sprzedaży

licencja: 24425

d.zabczynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 577 855 700

Joanna Hajdukiewicz

Joanna Hajdukiewicz

Specjalista ds. Kredytów

j.hajdukiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 269 599

Marta Figurska-Nowakowska

Marta Figurska-Nowakowska

Specjalista ds. administracyjnych

m.figurska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 025 503