O NAS

Biuro nieruchomości Multi

Multi to nowoczesna firma, którą tworzy zespół odpowiedzialnych agentów nieruchomości pracujących pod nadzorem doświadczonego Pośrednika, właściciela firmy, którym jest Paweł Szymański. Pośrednik z ponad 20-letnim doświadczeniem nieprzerwanie działający na rynku zachodniopomorskich nieruchomości. Wieloletni członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministerstwie Infrastruktury oraz Rzecznik Dyscyplinarny i Zawodowy Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników.

Multi Nieruchomości to agencja nieruchomości, którą tworzy grupa doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców służących klientom pomocą i fachową poradą zarówno w kwestii sprzedaży mieszkania i innych nieruchomości, jak też kupna lub wynajmu.
Naszym klientom pomagamy również uzyskać kredyt hipoteczny na kupno mieszkania lub innej nieruchomości. Szczególną uwagę przywiązujemy do wynegocjowania korzystnych warunków kredytowych. Dla nas nie ma trudnych transakcji!

Posiadamy zawodową licencję Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 4454 nadaną przez Ministra Infrastruktury.

Działamy w Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Pośredników Obrotu Nieruchomościami. Należymy także do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Działamy w zakresie:

  • pośrednictwa przy kupnie i sprzedaży nieruchomości (w tym domów oraz mieszkań),
  • wynajmu nieruchomości,
  • pośrednictwa przy wyborze kredytu,
  • współpracy z kancelariami prawnymi oraz notarialnymi.

Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam na terminową i profesjonalną obsługę każdego klienta.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem lub sprzedażą mieszkania, lokalu czy domu zapraszamy do kontaktu z nami.

Multi nieruchomości – rzetelne doradztwo

Wszystkie oferty mieszkań do wynajęcia czy na sprzedaż, domów do sprzedania, lokali zostaną przez nas wnikliwie sprawdzone. Podamy Państwu wyłącznie bezpieczne i korzystne oferty dotyczące wynajmy, sprzedaży nieruchomości.

Cel i ambicja

Naszym celem i ambicją jest zapewnienie Państwu pełnej i rzetelnej obsługi w każdym przypadku i na każdym etapie transakcji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pozdrawiam
Paweł Szymański
Office sp. z o.o.
KRS 0000344725
właściciel marki 
Multi Nieruchomości