Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 13 500 zł
powierzchnia:
300 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Przedmiotem oferty jest biuro zlokalizowane na prawobrzeżnej części Szczecina, w dzielnicy Dąbie. Lokalizacja umożliwia sprawne przemieszczanie się, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Lokal ma ok. 300 m2 - składa się z: - biura open space - 2 gabinetów - sali konferencyjnej - toalety damskiej - toalety męskiej - kuchni Pomieszczenia biurowe wykończone zostały wysokiej klasy materiałami (Remont został przeprowadzony w 2021 roku ) , wyróżnia się przeszkloną bryłą i zapewnia komfortowe warunki pracy dzięki klimatyzacji w każdym pomieszczeniu. Dodatkowym atutem są meble, które umożliwiają natychmiastowe rozpoczęcie pracy na różnych stanowiskach. Stanowiska są okablowane, pozwalające na podłączenie niezbędnych urządzeń biurowych. Okna otwierane, zapewniają dostęp do świeżego powietrza. Brak możliwości podziału otwartego biura na mniejsze moduły. Bezpłatny parking zapewnia użytkownikom dodatkowe walory funkcjonalne. Okolica charakteryzuje się dynamicznie rozwijającymi biznesami, głównie firmy transportowe, salony i serwisy pojazdów osobowych i ciężarowych, hurtownie, branże przemysłowe, powierzchnie biurowe, hale magazynowe. Kolejnym atutem okolicy jest bliski dostęp do dróg krajowych, autostrad, dworca kolejowego, centrum miasta i licznych galerii handlowych. Za wysoki poziom bezpieczeństwa biura i pozostałych powierzchni i placów odpowiada ochrona z monitoringiem. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo powierzchni magazynowej oraz placów składowych. Cena Wynajmu : - 13 500 PLN Netto / miesiąc - ok. 600-1000 PLN / koszty eksploatacyjne POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ZDROJE, 2 500 zł
powierzchnia:
88 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w podpiwniczonej części budynku usługowo - biurowego na prawobrzeżu Szczecina (dzielnica Zdroje). Na powierzchnię 87,5 m2 składają się: - 3 osobne pomieszczenia (34 m2, 17 m2 oraz 10 m2), - 1 pomieszczenie przejściowe (ok. 5m2), mogące pełnić rolę recepcji bądź przedłużenia jednego z pomieszczeń o pow. magazynową-przedsionek, - korytarza wewnętrznego, - odrębnej toalety. Istnieje możliwość zmiany układu - możliwe jest połączenie dwóch pomieszczeń tak, by uzyskać większe (44 m2) bądź zmodyfikowanie ich w taki sposób, by uzyskać podział dopasowany do własnych potrzeb (do indywidualnego ustalenia). Pomieszczenia po odświeżeniu po poprzednim najemcy, gotowe do prowadzenia wybranej działalności. W pomieszczeniach biurowych oświetlenie LED wielopunktowe, na podłogach panele wysokiej klasy. W pomieszczeniach wiele gniazdek, co ułatwia aranżację przestrzeni. W każdym z pomieszczeń zainstalowano przyłącze wodno-kanalizacyjne - możliwe zamontowanie umywalek w każdym z nich. Możliwe prowadzenie usług kosmetycznych (możliwe ok. 5 stanowisk). Możliwy dostęp do powierzchni zarówno głównym wejściem, jak i dodatkowym (z poziomu "zero", bez barier). Ogrzewanie własne (piec gazowy), rozliczanie ryczałtem w stosunku do metrażu lokalu. Poza czynszem dla właściciela, koszty dodatkowe to obecnie 650 PLN (ogrzewanie, energia elektryczna, zużycie wody). Do czynszu najmu dla właściciela nie zostanie doliczona wartość podatku VAT. Wymagana kaucja. Cicha okolica, bardzo dobry dojazd do centrum miasta jak i dogodny wyjazd z niego. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 1 400 zł
powierzchnia:
41 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Jeżeli szukasz lokalu użytkowego w Szczecinie-Prawobrzeżu w doskonałej lokalizacji i niskiej cenie, nie możesz przejść obojętnie obok tego ogłoszenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszczącego się w Szczecinie Dąbiu przy ul. Goleniowskiej 109. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 40,8 m2. Lokal przez wiele lat działał prężnie jako salon prasowy/kiosk ruchu i do dnia dzisiejszego cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno stałych jak i zupełnie przypadkowych klientów. Czemu? Jednym z podstawowych czynników jest idealna lokalizacja przy przystanku autobusowym "Plac Słowiański", skąd odjeżdża wiele linii autobusowych, a za dnia mamy duży ruch pieszych. Ponadto w najbliższym otoczeniu mamy duże dyskonty jak Lidl, Netto, Pepco, LO 3, Dworzec kolejowy Dąbie, budynki mieszkalne, czy też inne punkty handlowo-usługowe. Wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych przy lokalu lub w niewielkiej odległości. Obecny czynsz wynosi 350 PLN/msc., na co składają się: eksploatacja, podatek od nieruchomości, wywóz nieczystości, ubezpieczenie budynku, fundusz remontowy, woda. W pomieszczeniu socjalnym jest doprowadzona ciepła i zimna woda (brak odpływu). Istnieje możliwość zrobienia łazienki/toalety w lokalu we własnym zakresie. Dodatkowo dostęp do wspólnych toalet znajdujących się w pasażu (zamykane na klucz). Ogrzewanie - bez opłat - w suficie są zabudowane rury centralnego ogrzewania, dzięki którym w lokalu jest ciepło w okresie wiosennym i jesiennym. W okresie zimowym, przy większych mrozach, lokal był dogrzewany grzejnikiem elektrycznym. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kielnia. Co istotne w tym samym budynku funkcjonują również inne punkty usługowe takie jak: Żabka, kawiarnia, kebab, operator bankowy, szkoła językowa, ubezpieczalnia, foto studio, części samochodowe, pogotowie krawieckie, salon pielęgnacji zwierząt, artykuły zoologiczne, przychodnia weterynaryjna, odzież używana, salon fryzjerski, pracownia złotnicza, artykuły szkolne i papiernicze, zabawki i upominki. Ostatni remont miał miejsce kilka lat temu. Na podłodze płytki wymagające renowacji. Na witrynach rolety antywłamaniowe, system alarmowy. Ewentualny remont lokalu we własnym zakresie. Czynsz najmu: 1400 PLN Czynsz administracyjny: 350 PLN Dodatkowe opłaty: prąd wg. zużycia Lokal dostępny do wydania od zaraz! Istnieje możliwość zakupu lokalu - zapraszam po więcej informacji - obecna cena 175 000 PLN! Zapraszam do kontaktu i na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 7 429 zł
powierzchnia:
114 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
DĄBIE - do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz plac. Do wynajęcia powierzchnie biurowe o wielkości 114,29 m2 , 134,11 m2, 144,5 m2 lub 188,9 m2 lub w innych konfiguracjach metrażowych z dodatkową możliwość utworzenia open space na powierzchni 63 m2 położonych na trzech kondygnacjach budynku znajdującego się w Szczecinie Dąbie. DO WYNAJĘCIA SĄ RÓWNIEŻ PLACE, ALE TYLKO Z BIURAMI; - utwardzony 1030 m2 - nieutwardzony 7300 m2 Samodzielny, nowoczesny, trzy kondygnacyjny budynek oddany do użytku w 2019 roku, wykonany w najwyższym standardzie i doskonale wyeksponowany. Parking znajduje się przed budynkiem. W cenie dwa miejsca postojowe. Pozostałe płatne 150zł + VAT co miesiąc. Budynek usytuowany jest przy głównej ulicy z bezpośrednim dojazdem do autostrady A6. Do wynajęcia również sala konferencyjno-szkoleniowa o powierzchni 63,4 m2 - cena do uzgodnienia. Pomieszczenia umeblowane. Kontrola dostępu, personalizowane karty wejścia/wyjścia dla każdego użytkownika. Cena najmu kształtuje się na poziomie: 65,00 zł netto za 1m2 wynajmowanej powierzchni biurowej. Cena obejmuje: ogrzewanie, prąd, wodę, komfortowy system wentylacji i klimatyzacji (brak uciążliwych klimatyzatorów), wywóz śmieci, internet (światłowód), parking oraz utrzymanie powierzchni wspólnych. 35,00 zł netto za 1 m2 placu nieutwardzonego 40,00 zł netto za 1 m2 placu utwardzonego Plac zostanie wynajęty jedynie przy wynajmie powierzchni biurowych. Biura mogą być wynajmowane bez placu. Kaucja w wysokości 3 miesięcznego czynszu. Umowa najmu na minimum 1 rok. Zapraszam. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN DĄBIE, 175 000 zł
powierzchnia:
41 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Jeżeli szukasz lokalu użytkowego w Szczecinie-Prawobrzeżu w doskonałej lokalizacji i niskiej cenie, nie możesz przejść obojętnie obok tego ogłoszenia! UWAGA! Obniżka ceny z początkowych 249 000 PLN na 175 000 PLN!!! Tylko 4300 PLN/m2!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszczącego się w Szczecinie Dąbiu przy ul. Goleniowskiej. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 40,8 m2. Lokal przez wiele lat działał prężnie jako salon prasowy/kiosk ruchu i do dnia dzisiejszego cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno stałych jak i zupełnie przypadkowych klientów. Czemu? Jednym z podstawowych czynników jest idealna lokalizacja przy przystanku autobusowym "Plac Słowiański", skąd odjeżdża wiele linii autobusowych, a za dnia mamy duży ruch pieszych. Ponadto w najbliższym otoczeniu mamy duże dyskonty jak Lidl, Netto, Pepco, LO 3, Dworzec kolejowy Dąbie, budynki mieszkalne, czy też inne punkty handlowo-usługowe. Wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych przy lokalu lub w niewielkiej odległości. Obecny czynsz wynosi 350 PLN/msc., na co składają się: eksploatacja, podatek od nieruchomości, wywóz nieczystości, ubezpieczenie budynku, fundusz remontowy, woda. W pomieszczeniu socjalnym jest doprowadzona ciepła i zimna woda (brak odpływu). Istnieje możliwość zrobienia łazienki/toalety w lokalu. Dodatkowo dostęp do wspólnych toalet znajdujących się w pasażu (zamykane na klucz). Ogrzewanie - bez opłat - w suficie są zabudowane rury centralnego ogrzewania, dzięki którym w lokalu jest ciepło w okresie wiosennym i jesiennym. W okresie zimowym, przy większych mrozach, lokal był dogrzewany grzejnikiem elektrycznym. Co istotne dla przyszłego właściciela w tym samym budynku funkcjonują również inne punkty usługowe takie jak: Żabka, kawiarnia, kebab, operator bankowy, szkoła językowa, ubezpieczalnia, foto studio, części samochodowe, pogotowie krawieckie, salon pielęgnacji zwierząt, artykuły zoologiczne, przychodnia weterynaryjna, odzież używana, salon fryzjerski, pracownia złotnicza, artykuły szkolne i papiernicze, zabawki i upominki. Lokal wymaga remontu/odświeżenia. Ostatni remont miał miejsce kilka lat temu. Na podłodze płytki wymagające renowacji. Na witrynach rolety antywłamaniowe, system alarmowy. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia Księgi Wieczystej - posiadamy aktualne zaświadczenie ze spółdzielni. Zapraszam do kontaktu i na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj